Lion's Heart

logo lionsheart

Serwis, budowa linii kolejowych – pomożemy Ci zadbać o budowę dróg dojazdowych i zabezpieczenie gruntu!

montaż drogi tymczasowej

Prace infrastrukturalne związane z liniami kolejowymi wymagają odpowiedniego przygotowania. Dotyczy to zarówno samej budowy nowej linii, modyfikacji obecnej, jak i jej serwisowania. Inwestor musi zadbać o to, aby zapewnić stabilny i bezpieczny dojazd na miejsce specjalistycznego sprzętu. Często wymaga to budowy dodatkowej drogi dojazdowej oraz zabezpieczenia gruntu pod prowadzoną inwestycję. Jako Lion’s Heart pomożemy Ci w realizacji tej inwestycji.

Budowa linii kolejowej to spore wyzwanie

Ze względu na swoją specyfikę linie kolejowe często powstają w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma wystarczającej infrastruktury drogowej. Aby poradzić sobie z tym wyzwaniem, inwestor musi zbudować dojazd do miejsca prowadzenia prac. Wówczas napotyka wiele problemów, z którymi trzeba sobie poradzić. To nie tylko wybór odpowiedniego podkładu pod drogę dojazdową, ale również zabezpieczenie gruntu. Wszystko po to, aby inwestycja generowała jak najmniejsze szkody dla środowiska naturalnego i była bezpieczna w realizacji. Zakres prac ziemnych wykonywanych przy zabezpieczeniu gruntu zależy od jego specyfiki. Warto w tym obszarze postawić na wsparcie profesjonalistów.

Bezpieczny i stabilny dojazd na miejsce inwestycji

W przypadku każdej inwestycji budowlanej i infrastrukturalnej kluczowe jest zapewnienie stabilnego i bezpiecznego dojazdu do niej. Nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku budowy linii kolejowej czy też jej późniejszego serwisowania. Od jakości wykonanej drogi zależy nie tylko efektywność prowadzonej inwestycji, ale również bezpieczeństwo zaangażowanych w nią osób.

Nasza firma od lat specjalizuje się w tego typu realizacjach. Na bazie wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie bezpieczny i stabilny dojazd do miejsca prowadzenia ciężkich prac, a następnie zadbać o jego obsługę, serwisowanie i demontaż. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dbałość o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz o spełnienie wymogów prawnych w tym zakresie.

Współpracę z naszą firmą możesz zaplanować z wyprzedzeniem. Już na etapie przygotowywania projektu budowy linii kolejowej powinno się uwzględnić ograniczenia infrastrukturalne oraz rozplanować budowę dróg tymczasowych. Dzięki temu budowa nowej linii kolejowej lub serwisowanie obecnej będą jeszcze łatwiejsze.

Profesjonalne zabezpieczenie terenu

Podczas prowadzenia prac serwisowych oraz budowlanych przy liniach kolejowych często niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie terenu. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac.

Z czego powstają nasze drogi dojazdowe?

Naszym klientom oferujemy budowę dróg dojazdowych z różnych materiałów. Zawsze dostosowujemy wybrany rodzaj paneli do specyfiki gruntu oraz potrzeb inwestora. Wszystko po to, aby przygotowana droga wytrzymała nawet bardzo intensywną eksploatację. Posiadamy profesjonalny sprzęt, którym transportujemy płyty i panele drogowe, a następnie wykonujemy ich montaż. Wśród oferowanych przez nas materiałów znajdują się m.in.: panele aluminiowe, maty TuffTrak, płyty kompozytowe. Każdy z nich ma nieco inną specyfikę techniczną. Po analizie Twoich potrzeb przygotujemy indywidualną ofertę współpracy, która uwzględnia czas eksploatacji drogi dojazdowej, wykorzystany materiał oraz koszty transportu.

Zadbamy o to, aby po przygotowanej nawierzchni z powodzeniem mogły przemieszczać się pojazdy ciężkie, które transportują materiały budowlane, szyny kolejowe czy też maszyny specjalistyczne. Oferowane przez nas rozwiązania technologiczne charakteryzują się dużą nośnością oraz odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Dzięki temu mogą być eksploatowane w polskim klimacie przez okrągły rok.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli stajesz przed wyzwaniem związanym z budową dróg dojazdowych i z zabezpieczeniem terenu pod planowaną budowę linii kolejowej, to zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe oraz przygotowanie merytoryczne do tego, aby pomóc Ci poradzić sobie z tym wyzwaniem. Zaprojektujemy i wykonamy profesjonalną i bezpieczną drogę dojazdową oraz zadbamy o rzetelne zabezpieczenie terenu pod planowaną lub prowadzoną inwestycję. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję współpracy.