Lion's Heart

logo lionsheart
 

nasz zespół

Emil Królak

Swoją przygodę zawodową i pierwsze kroki w dziedzinie dróg tymczasowych rozpocząłem na początku 2013 roku w miejscowości Worksop (Anglia). Znalazłem wtedy zatrudnienie w firmie „Lion Trackhire”, która w roku 2016 zmieniła nazwę na „LIVE”.

Łącznie przepracowałem tam sześć i pół wspaniałych lat, biorąc udział przy różnego rodzaju projektach od eventów, koncertów po farmy wiatrowe, farmy fotowoltaiczne, realizując zlecenia zarówno na obszarze całego UK jak i w Europie. Miałem okazję przyglądać się i pracować dla wspaniałych ludzi i autorytetów w branży dróg tymczasowych. Ciężka praca i doświadczenie nabyte we współpracy ze znakomitymi fachowcami sprawiły, że systematycznie podnosiłem swoje kwalifikacje i zdobywałem zaufanie firmy, a dzięki temu miałem okazję podejmować nowe wyzwania.

Lata w „Lion Trackhire” miały duży wpływ na moje całe dalsze życie, a od swoich przełożonych nauczyłem się, że praca zespołowa i okazane zaufanie przynosi najlepsze efekty. W roku 2019 w trzecie urodziny swojej córeczki postanowiłem wrócić do Polski i tutaj kontynuować swoją karierę zawodową oraz nabywać dalsze doświadczenia w dziedzinie, która stała się moją pasją.

We wrześniu 2019 podjąłem pracę w firmie, w której powstał nowy projekt, jakim były „drogi modułowe”. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży jak i dobrym kontaktom z firmami zachodnimi już po kilku miesiącach od powrotu do Polski dane mi było nadzorować i wykonać montaż aluminiowych dróg tymczasowych dla przejazdu „gabarytów” podczas realizowanego przez firmę WPD projektu farmy wiatrowej „Jarocin”, a następnie farmy wiatrowej „Kołaczkowo- Słupca”. Brałem również udział przy realizacji zabezpieczenia dojazdów przy takich projektach jak gazociągi czy linie energetyczne.

Od Lutego 2021 wspólnie z Robertem oraz Mariuszem prowadzimy firmę „Lion’s Heart Crane Service”. Razem chcemy promować drogi tymczasowe i brać czynny udział przy realizacji inwestycji i projektów w Polsce. Współpracujemy z takimi firmami jak SLT i TPA, dla których realizujemy projekty  w Polsce, Niemczech oraz Austrii.

Robert Królak

W obecnej branży pracuję od marca 2013 roku, kiedy to pomimo braku znajomości języka postanowiłem wyemigrować do Anglii. I tam właśnie rozpocząłem swoją przygodę w dziedzinie dróg tymczasowych w firmie „Lion Trackhire” razem z bratem Emilem w miejscowości Worksop. Firma zmieniała swoją nazwę dwukrotnie, od 2016 roku działała jako „LIVE” a następnie w 2020 roku zmieniła nazwę na „Sunbelt Rentals”.

Przez te lata nauczyłem się sporo o pracy zespołowej. Wyjazd pozwolił mi też na dobre poznanie języka angielskiego. Projekty, przy których zdobywałem swoje doświadczenie, były realizowane na terenie Wielkiej Brytanii i  innych krajów Europy – głównie na terenie Niemiec i Francji.

W styczniu 2021 roku zakończyłem pracę w firmie „Sunbelt Rentals”. Powróciłem do Polski i od lutego 2021 roku wspólnie z Mariuszem i bratem Emilem prowadzimy firmę „Lion’s Heart Crane Service” tworząc dobry i zgrany „Zespół LH”.

Mariusz Baranowski

Z wykształcenia jestem magistrem zarządzania. Studia magisterskie ukończyłem na Akademii Podlaskiej w Siedlcach, dodatkową wiedzę zdobywałem na studiach podyplomowych na Uczelni Łazarskiego oraz w SGGW w Warszawie (wydział transport i spedycja).

Moje doświadczenie zawodowe to praca na stanowiskach menadżerskich przez ostanie 23 lata, praca w Polsce i za granicami kraju. Pierwsze kroki w zarządzaniu stawiałem w sieci supermarketów w woj. lubelskim w roku 1998, później od roku 2002 zarządzałem oddziałem dużej polskiej firmy. Kolejne kroki to zmiana branży w fabrykach obuwia od roku 2006. 

Inne ważne doświadczenia w dalszej karierze zawodowej to praca w branży ubezpieczeń w jednej z największych firm na świecie.

Na bazie zebranych doświadczeń w dużych firmach w tym międzynarodowych korporacjach, postanowiłem spełnić moje własne ambicje otwierając własną firmę w roku 2019. Wraz z żoną prowadzimy spółkę, która zajmuje się importem obuwia renomowanej włoskiej marki OLANG. 

Nowy rozdział w karierze zawodowej to założenie w lutym 2021 roku kolejnej spółki Lion’s Heart Crane Service. To całkowicie nowe doświadczenie dla mnie w tej branży.  W spółce pełnię funkcję wiceprezesa ds. finansowych i zarządzania spółką na miejscu.