Lion's Heart

logo lionsheart
 

Montaż dróg tymczasowych

Drogi tymczasowe - kiedy są potrzebne?

Jesteś inwestorem i rozpocząłeś lub kontynuujesz budowę, na której potrzebujesz drogi dojazdowej? A może planujesz inwestycję w trudnym terenie i szukasz firmy odpowiedzialnej za zabezpieczenie gruntu? Jeśli tak, nasza firma przychodzi Ci z pomocą. Oferujemy montaż dróg tymczasowych, które ułatwiają swobodne i bezkolizyjne przemieszczanie się na placach budowy.

Drogi tymczasowe są doskonałym i niejednokrotnie niezbędnym rozwiązaniem na wszelkich budowach, przy realizacji dużych inwestycji, a coraz częściej na farmach wiatrowych i fotowoltaicznych. Montuje się je po uzbrojeniu terenu, zanim na placu budowy pojawi się profesjonalny sprzęt. Bez odpowiedniego przygotowania gruntu i bez drogi dojazdowej ciężkie pojazdy mogą mieć problem z przemieszczaniem się, co wpłynie na czas realizacji projektu. 

Droga dojazdowa o charakterze tymczasowym powinna być dobrze rozplanowana, by nie dochodziło na niej do kolizji. Można wyznaczyć specjalne miejsce do zawracania pojazdów albo zamontować dwie drogi i stosować na nich ruch jednostronny. Obojętnie którą wersję wybierzesz, nasza firma dokona montażu drogi tymczasowej profesjonalnie i bezpiecznie dla użytkowników.

Dlaczego warto nam zlecić montaż dróg DOJAZDOWYCH?

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż dróg tymczasowych. Dlaczego warto z nami współpracować? Cechujemy się indywidualnym podejściem do klienta oraz doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym. Oferujemy wytrzymałe panele drogowe z drewna, aluminium i tworzywa sztucznego. Dysponujemy taborem pojazdów przystosowanych do przewożenia i montażu mat drogowych. Kompleksowo zadbamy o transport niezbędnych materiałów, pomożemy z wyborem najlepszych rozwiązań i przeprowadzimy fachowy montaż drogi tymczasowej na czas realizacji projektu. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy.