Lion's Heart

logo lionsheart
 

Usługi transportu HDS

Oprócz usług z zakresu montażu i demontażu dróg tymczasowych oraz zabezpieczania gruntu oferujemy również transport krajowy i międzynarodowy HDS. Posiadamy własny tabor samochodowy, zawodowych kierowców i całe zaplecze specjalistów. Realizujemy przewóz towarów na terenie Polski, Unii Europejskiej i innych państw, dbając o terminowość i bezpieczeństwo ładunku.

Kompleksowe podejście od potrzeb klienta

Ładunki przewozimy zgodnie z obowiązującymi procedurami. Zajmujemy się całym procesem przewozu, od wyboru sposobu transportu, przez załadunek samochodów i przewóz rzeczy, po wyładunek w miejscach docelowych. Nasze ciężarówki są wyposażone w dźwigi HDS, co pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi.

Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych towarów gwarantuje dostarczenie produktów do miejsca docelowego bez strat materiału. Nasi pracownicy w sposób rzetelny i fachowy realizują każde zlecenie, optymalizując czas realizacji zlecenia, co przekłada się na niższe koszty transportu.

W codziennej pracy ukierunkowani jesteśmy na klienta i jego indywidualne potrzeby. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, rozwiązując problemy naszych zleceniodawców. Rzetelnie wywiązujemy się z każdego powierzonego nam zlecenia, dotrzymujemy terminów i proponujemy konkurencyjne ceny.

Udzielamy profesjonalnego wsparcia i świadczymy usługi doradcze. Pomagamy zaplanować każdy przewóz tak, aby spełniał wymogi formalne.

Usługi transportu HDS – skorzystaj z naszej oferty!

Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w montażu dróg tymczasowych, jak i w realizacji zleceń z zakresu transportu HDS. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie w kraju i za granicą. Zachęcamy do kontaktu, by ustalić szczegóły współpracy.