Lion's Heart

logo lionsheart

Wakacje – czas eventów plenerowych. Pomożemy z zabezpieczeniem gruntu i przygotowaniem dróg dojazdowych!

zabezpieczenie gruntu koncert

Wydarzenia plenerowe w sezonie letnim wymuszają na organizatorach planowanie bezpiecznych stref dla uczestników. Niektóre eventy odbywają się z dala od infrastruktury i wymagają przygotowania oddzielnych parkingów, dróg dojazdowych, niewielkich stref magazynowych z płyt tymczasowych. Jakie technologie warto wykorzystać w takim przypadku?

Dlaczego warto sięgnąć po drogowe płyty tymczasowe przy organizacji eventów plenerowych?

Niektóre miejscowości turystyczne posiłkują się drogowymi płytami tymczasowymi, kiedy wzrasta natężenie ruchu turystycznego. Dzięki temu włodarze nie muszą rozpoczynać poważniejszych inwestycji infrastrukturalnych. Wystarczy szybkie wytycznie dróg tymczasowych z płyt drewnianych lub aluminiowych, by ułatwić turystom przemieszczanie się.

Podobne zalety płyt drogowych można wykorzystać podczas planowania eventów plenerowych. Powierzchnia tymczasowa wytrzyma duże obciążenia, a po zakończeniu wydarzenia i demontażu płyt, gleba szybko wróci do pierwotnego stanu. Nie chodzi tu tylko o mechaniczne zabezpieczenie gruntu, ale również chemiczne, chociażby przed płynami nieznanego pochodzenia wsiąkającymi w glebę.

Główne zalety tymczasowych powierzchni na eventy plenerowe

  • szybka rozbudowa – powierzchnie powstają przy użyciu płyt modułowych
  • nawierzchnia z neutralnym wpływem na środowisko naturalne,
  • uniwersalne zastosowania – mogą zabezpieczyć grunt na czas koncertu, festiwali, dożynek, ale mogą posłużyć też do budowania składowisk, parkingów, dróg tymczasowych łączących się bezpośrednio z publicznymi,
  • wiele rodzajów do wyboru – oferujemy płyty aluminiowe, drewniane, kompozyty,
  • szybkość wprowadzania z użyciem stosunkowo lekkiego sprzętu,
  • materiał dopasowany do standardów organizacji eventów i wielu innych prac budowlanych.

Płyty tymczasowe po zakończonym można szybko zdemontować. Płyty tworzą jednolitą i równą powierzchnię. Stanowią bezpieczną przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu i umożliwiają prawidłowe zarządzanie ruchem pojazdów oraz ludzi podczas wydarzeń masowych.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog