Lion's Heart

logo lionsheart

Płyty drogowe na wynajem – zalety rozwiązania

montaż dróg tymczasowych
montaż dróg tymczasowych

Płyty drogowe przydają się do tworzenia tymczasowych parkingów, dróg dojazdowych, przejazdów i innych utwardzonych powierzchni zwiększających wygodę realizacji inwestycji deweloperskich. Dlaczego opłaca się zainwestować w wynajem płyt drogowych i na co zwrócić uwagę?

Wzmocniona płyta to gwarancja użyteczności przez cały okres realizacji inwestycji

Gdzie płyty drogowe przydadzą się najbardziej?

  • Do ochrony podłoża przed prognozowanymi uszkodzeniami wywołanymi, np. ruchem ciężkich pojazdów.
  • Płyty w wielu inwestycjach stanowią platformę roboczą oraz plac rozładunkowy na materiały budowlane.
  • Do organizacji podjazdów i dróg tymczasowych przed realizacją projektów deweloperskich.
  • Na eventach, festiwalach, koncertach jako drogi ewakuacyjne lub platformy pod scenę.

Nie tylko beton, ale również ciekawe kompozyty do dyspozycji zainteresowanych

Choć do najpopularniejszych rozwiązań na rynku dróg tymczasowych należą płyty betonowe, Wielu producentów proponuje klientom panele drogowe z innych materiałów: drewna, aluminium czy z tworzyw sztucznych o specyficznych właściwościach. Przed wyborem rozwiązania warto ocenić przyczepność płyty i podatność na ścieranie. Lżejsze płyty można rozstawiać ręcznie, co w dużym stopniu ogranicza koszty transportu i rozładunku na miejscu. Cięższe płyty wymagają natomiast zastosowania HDS albo wózka widłowego. Wynajem płyt drogowych nie wpływa negatywnie na teren.

Na zakończenie

Właściwie ułożone płyty drogowe przyśpieszają prace budowlane. Panele występują w wielu rozmiarach i charakteryzują się stabilnością, szybkością układania, łatwością składowania. To uniwersalne rozwiązanie dla deweloperów, przemysłu, energetyki i wielu innych sektorów gospodarki. Wypożyczalnie zapewniają największą różnorodność płyt oraz bezpłatne doradztwo techniczne zwiększające szanse na prawidłowe dopasowanie prefabrykowanych elementów.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog