Lion's Heart

logo lionsheart

Planujesz inwestycję w farmę wiatrową? Pomożemy z budową drogi dojazdowej!

Montaż płyt drogi tymczasowej
Montaż płyt drogi tymczasowej

Rok 2021 był niezwykle pomyślny dla rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce i na horyzoncie pojawiły się nowe możliwości. Pierwsza ustawa sprzyjająca ogromnym farmom wiatrowym na Bałtyku (o łącznej mocy 11GW) to dopiero początek. Aukcje sprzedaży energii z odnawialnych źródeł przeprowadzone w maju, czerwcu i w grudniu 2021 pokazały, jak duże jest zainteresowanie tym źródłem energii odnawialnej.  

Farmy wiatrowe z dużym wsparciem

Rynkowa pozycja energii wiatrowej jest niezagrożona. Niedawna decyzja Komisji Europejskiej o przedłużeniu systemu wsparcia dla wytwórców zielonej energii do 2027 roku zapewnia branży stabilne i przewidywalne warunki dla rozwoju.

Jeżeli chcesz przeprowadzić skuteczną inwestycje w farmę wiatrową, weź pod uwagę konieczność zadbania o odpowiednią infrastrukturę tymczasową. Pomoże ona w pracach operacyjnych i dużo szybciej zaczniesz produkować energię z OZE, a co za tym idzie – zarabiać.

Znaczenie odpowiedniej infrastruktury

Budowa farmy wiatrowej to spore przedsięwzięcie, które wymaga zaangażowanie ciężkiego sprzętu i przewożenia oraz montażu dużych komponentów. Ponieważ wiatraki zwykle ustawiane są w trudnym terenie, na wzniesieniach i w okolicach nadmorskich, dojazd na plac budowy może być utrudniony. 

Zaplanowanie i montaż odpowiedniej infrastruktury, między innymi dróg dojazdowych, pozwala ograniczyć straty inwestycyjne. Farma wiatrowa powstanie szybciej, a podwykonawcy nie będą mieć trudności z dostarczeniem niezbędnego sprzętu i podzespołów.

Profesjonalna droga dojazdowa z naszą firmą

Pomożemy w montażu tymczasowych dróg dojazdowych, żebyś jak najszybciej mógł zacząć produkować energię. Nasza firma ma niezbędne doświadczenie w budowaniu i demontażu dróg tymczasowych. Wykorzystujemy najlepsze materiały – płyty aluminiowe, kompozytowe i drewniane.

Metody i materiały niezbędne do budowy dróg tymczasowych zawsze dostosowujemy do potrzeb placu budowy, lokalizacji wiatraków i preferencji klienta. W codziennej współpracy stawiamy na komunikację z klientem i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Powierzając nam budowę drogi dojazdowej, możesz być spokojny o przebieg inwestycji. 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Blog