Lion's Heart

logo lionsheart

Panele drogowe – idealne rozwiązanie przy organizacji targów i innych wydarzeń w plenerze

Agro show w Kownie
DCIM100MEDIADJI_0706.JPG

Organizacja targów lub innych dużych wydarzeń w plenerze wymaga przygotowania odpowiedniej infrastruktury. Jeśli event odbywa się z dala od dostępnej infrastruktury, nieocenioną pomocą mogą być panele drogowe i drogi modułowe. Ich zastosowanie zapewni bezpieczny dojazd do miejsca wydarzenia oraz ułatwi stabilizację podłoża na miejscu. Wyjątkowe właściwości użytkowe samych paneli oraz możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy podczas ich wyboru i montażu ułatwią przygotowanie każdego dużego wydarzenia plenerowego.

Właściwości użytkowe paneli drogowych w organizacji imprez plenerowych

Panele drogowe to niezwykle wytrzymałe płyty, wykonane z drewna, aluminium lub kompozytu. Dzięki najwyższej jakości wykonania oraz zdolności dopasowywania do rodzaju gruntu, są świetnym wyborem w przypadku konieczności stworzenia drogi na grząskim lub nierównym terenie. Drogi modułowe są najczęściej wykorzystywane podczas prac budowlanych, gdzie stanowią zabezpieczenie i stabilizację gruntu. Umożliwiają dojazd ciężkiego sprzętu na teren budowy, nawet po opadach deszczu. Te same właściwości nowoczesnych paneli drogowych mogą zostać wykorzystane podczas organizacji dużych wydarzeń plenerowych, takich jak targi maszyn lub wystawy agrotechniczne.

Zadanie ułatwia modułowa konstrukcja paneli, pozwalająca na ich dowolne łączenie w zależności od konkretnych wymagań projektowych.

Wszechstronne zastosowania paneli drogowych podczas organizacji targów w plenerze

Bezpieczeństwo dużych wydarzeń na świeżym powietrzu, takich jak targi maszyn i urządzeń czy giełdy rolne, wymaga właściwego przygotowania terenu. Konieczne jest zarówno zabezpieczenie dróg ewakuacyjnych i dojazdowych, jak i zabezpieczenie gruntu na miejscu. Targi odbywają się często poza granicami miast, w sezonie wiosenno-jesiennym. Po deszczach dojazd staje się utrudniony.

Zastosowanie paneli drogowych z aluminium, drewna lub kompozytytów pozwala na uniknięcie sytuacji, gdy pojazdy wystawców lub goście grzęzną w błocie. Panele to jednak nie tylko drogi czy ścieżki dla zwiedzających. Umożliwiają one również stabilizację podłoża, na którym można następnie zaplanować stanowiska wystawiennicze, sceny, sanitariaty czy strefy gastronomiczne. Dodatkowym atutem użycia paneli jest ochrona naturalnego podłoża przez zniszczeniem przez pojazdy wystawców i gości.

Drogi modułowe – łatwy dojazd na miejsce i poruszanie się po terenie targów

Drogi modułowe to sposób na efektywne skomunikowanie terenu eventu z siecią dróg publicznych. Jeśli targi odbywają się na podmiejskich placach, niezbędne jest utwardzenie i stabilizacja gruntu. Dzięki łatwym w montażu panelom drogowym, stworzenie bezpiecznego dojazdu nie zajmuje wiele czasu. Co ważne, demontaż jest równie szybki. Rodzaj paneli drogowych (aluminiowe, drewniane, kompozytowe) należy dobrać do ukształtowania terenu oraz typu nawierzchni. Fachowcy z Lion’s Heart świadczą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, planowania oraz montażu i demontażu dróg modułowych. Pomogą również dobrać optymalny rodzaj paneli, które sprostają wyzwaniom organizowanego wydarzenia.

Panele pozwolą również na stworzenie ścieżek dla odwiedzających. Dzięki temu dotrą oni do wszystkich stanowisk wystawienniczych nawet w niepewnych warunkach pogodowych.

Panele i drogi tymczasowe od Lion’s Heart – profesjonalne wsparcie w organizacji targów

Nieocenionym wsparciem dla inwestora organizującego wydarzenie plenerowe będzie pomoc profesjonalnej firmy zajmującej się montażem dróg modułowych. Lion’s Heart posiada wiele lat doświadczenia w branży, popartego zadowoleniem dotychczasowych klientów. Zadbaliśmy m.in. o zapewnienie dróg dojazdowych i stworzenie miejsc wystawienniczych Międzynarodowych Specjalistycznych Targów Rolnictwa, Przemysłu Spożywczego i Hodowli Zwierząt „Ką Pasesi 2024” w Kownie na Litwie. Targi odbywały się w marcu, a tereny wystawiennicze odwiedziło w tym czasie ponad 50 tysięcy gości. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu gruntu i zastosowaniu paneli drogowych, wystawcy ani odwiedzający nie mieli problemu z dotarciem na miejsce ani poruszaniem się po terenie wydarzenia.